Stylizacja wyrafinowana: klasyka z błyskiem.

Biała bluzka oraz czarna spódnica to zestaw kojarzony raczej klasycznie, ale nie musi tak być. Stylizacja elegancka w duchu uczelnianego stroju nabiera dojrzałego charakteru dzięki wyrafinowanym tkaninom i dodatkom.
W takim zestawie śnieżna bluzka ma ponadczasowy, dopasowany krój oraz jest zapinana na pętelkę, bo skrzydełka kołnierza nie są standardowo zgięte, lecz proste i postawione, co natychmiast dodaje koszuli szyku. Stylizacja elegancka jest podkręcona skórzaną, ołówkową spódnicą, która zastępuje popularny model z materiału. Taka tkanina daje jej nieco ekstrawaganckiego charakteru oraz przekonuje, iż nosząca ją kobieta jest pewna siebie.
Stylizacja elegancka nie byłaby pełna bez czółenek na szpilce. My proponujemy błyszczące, srebrne szpilki o modnym, mocno wyciętym kroju i z geometrycznym, szpiczastym czubkiem okrywającym stopę na skos. Nieszablonowe buty nadają ton innym dodatkom. Szyję zdobi misterny naszyjnik na łańcuszku, który ozdabia dużo połączonych ze sobą błyskotek. Błyszczące ozdoby widoczne zza połów koszuli nie popsują stylizacji, lecz zwrócą uwagę. Na nadgarstek proponujemy delikatny, srebrny zegarek na bransolecie ozdobionej przez szkiełka znajdujące się przy kopercie. Puzderkowa torebką w stylizacji color-blocking łączy czerń z szarością i można ją nosić w dłoni czy na pasku.
flower-power-297x246
Wszystkie elementy wyrafinowanej stylizacji łącznie z linkami do butików znajdują się w galerii – kliknięcie w nazwę konkretnej rzeczy przenosi na stronę produktu.
tekst dostepny na stronie http://e-modnisia.com.pl/pol_m_Torebki-180.html


Comments are Closed