Dlaczego ci się nie chce uprawiać seksu?

indeks1

Dlaczego ci się nie chce uprawiać seksu?

Choroba

Poważne schorzenie, takie jak np. cukrzyca typu II, może w szczególności obniżać poziom testosteronu u mężczyzn, co skutkuje obniżonym zainteresowaniem seksem. Niski poziom testosteronu może też objawiać się osłabieniem mięśni, zmniejszeniem masy kostnej oraz zaburzeniami erekcji. Pozostałe schorzenia, które
viagra bez recepty mogą wywoływać niskie libido u mężczyzn, to choroba Parkinsona, niedokrwistość, zaburzenia neurologiczne, przewlekły ból i problemy z sercem. Jeśli borykasz się z którymś z tych przypadków, spytaj swojego lekarza, jak możesz przeciwdziałać obniżeniu popędu płciowego.

Leki

Niektóre leki sprzedawane na receptę, takie jak Proscar przepisywany w leczeniu gruczołu krokowego, mogą również wywoływać obniżenie poziomu libido, co jest jednym ze efektów ubocznych ich stosowania. Przed rozpoczęciem zażywania jakichkolwiek leków na receptę, dokładnie dowiedz się od lekarza wszystkiego, co wypadałoby wiedzieć o ich korzyściach kamagra zel jak też o ich efektach ubocznych.

Styl życia

Spora część ludzi myśli, iż niski poziom zainteresowania seksem to kłopot, który dotyczy starszych mężczyzn. Jednak to kłamstwo. Dzisiaj wielu mężczyzn w wieku 30-40 lat sygnalizuje kłopoty z niskim libido. Jedną z przyczyn tego stanu rzeczy może być nieprawidłowy styl życia lub niezdrowe nawyki, takie jak palenie tytoniu, niezdrowa dieta, mało snu i inne podobne sytuacje. Pomyśl nad przemianą stylu życia, rzuć papierosy, rozpocznij uprawianie sportu i zmień dietę na lżejszą, a ochota na seks nie powinna być już problemem.


Comments are Closed