Łatwe? To do dzieła, a raczej do łóżka!

Apetyt na seks zależy w zasadzie od naszego nastawienia – jeżeli mamy motywację do wykonania zbliżenia, zapewnia nam ono satysfakcję, czujemy się atrakcyjni, bezpieczni (tak, tak, to ważne nie tylko dla kobiet!), cenieni przez partnerkę a sama działalność seksualna jest identyczna z naszymi upodobaniami, najprawdopodobniej nic nie będzie przeszkodą aby czerpać z niej jak największą satysfakcję. Jednakże instynkt seksualny, choć jest sprawą ducha, zależy jest też od możliwości organizmu. erekcja
Dlatego poza zadbaniem o właściwą oprawę zbliżenia, wskazane jest 6749-6607-ico-wu.jpgprzygotować zawczasu swoje ciało, żeby sprostało wyzwaniom, jakie chcemy przed nim postawić. Kluczowy jest sen, ruch, zdrowa dieta oraz odrzucenie używek (picie zbyt dużej ilości kawy albo piwa działa bardzo ujemnie na możliwości erekcji, nie ma też odpowiedniej liczby wypalanych papierosów – każda liczba obniża sprawność seksualną!).

Poza wypisanymi w artykule wskazówkami, każdy z nas mógłby dopisać parę własnych, które sprawiają, iż apetyt seksualny rośnie. Czy jest to nasz ulubiony sposób wypoczynku, masaż, kąpiel; próbowanie pysznego i pomysłowego posiłku: miło oraz spokojnie lub czynnie i ekscytująco spędzony dzień, oczekiwanie na realizację fantazji erotycznej ustalonej uprzednio z partnerką… Nieważne jaki mamy sposób na odprężenie się oraz bycie tu i teraz z partnerem/partnerką, ważne aby go nie zaniedbywać!
wiecej tutaj tania viagra(Next News) »Comments are Closed