Przyczyny zaburzonej potencji

2020-4611-ico-wu.jpg

Kłopoty z erekcją są wstydliwym problemem. Siłą rzeczy potencja dla niektórych jest synonimem ich sprawności seksualnej. To sprawia, że mężczyźni nie tylko nie pragną (nie umieją) rozmawiać o tym problemie, ale nawet sami nie chcą się do tego przyznać. Zaburzenia wzwodu to ogromny sprawdzian dla każdego faceta. Mimo to mężczyźni powinni zrozumieć, iż są to zaburzenia do wyleczenia. Wystarczy zwalczyć nieśmiałość i zgłosić się do lekarza. Zwiększenie erekcji jest możliwe.
1. Przyczyny kłopotów z erekcją
Kłopoty z potencją, zaburzenia wytrysku to dość częste schorzenia. Dotykają około 10% męskiej populacji. Kłopot narasta, bo powiększają się czynniki powodujące zaburzenia wzwodu. Zauważa się rosnącą ilość zachorowań na
tani cialis cukrzycę, dolegliwości układu krążenia oraz depresje. Zaburzenia wzwodu mogą dotknąć kochanków w każdym wieku. Różnorodne mogą być przyczyny zachorowań.

U młodych panów, to jest przed trzydziestką problemy najczęściej będą spowodowane podłożem psychologicznym. U nieco starszych mężczyzn kłopoty mogą wynikać z niektórych chorób. Niepełna erekcja lub jej niewystępowanie mogą być wywołane problemami układu krążenia.
tekst dostepny na stronie tania levitra


Comments are Closed