Sposoby na mocniejszy wzwód

avatar_99_page

Sposoby na silniejszy wzwód

Znanych jest kilka prostych strategii, pozwalających osiągnąć silniejszy wzwód. Jeśli masz erekcję, ale nie jest ona twoim zdaniem zadowalająco silna albo jeśli pragniesz mieć silniejszy wzwód, ale nie wiesz jak do tego dojść, to tu otrzymasz kilka rad dla siebie.

Przedstawiamy ci kilka prostych rozwiązań, które pomogą ci osiągać silniejszą erekcję, a co za tym idzie, intensywniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej kobiety. Jeśli taki jest właśnie twój cel, poniższe porady z pewnością ci się przydadzą!

Zakaz palenia tytoniu

Bez dwóch zdań palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do istotnego potencja uszczuplenia rozmiarów twojego penisa i jest jedną z decydujących przyczyn impotencji. Bez pośpiechu oraz krok po kroku powoduje, iż wzwody są coraz słabsze. Rozwój blaszki miażdżycowej, która odkłada się w układzie krwionośnym człowieka, jest spowodowany w ogromnym stopniu przez palenie właśnie. Wywołuje zawężenie naczyń krwionośnych. Efekt jest taki, że zmniejsza się transport krwi do członka w trakcie stosunku. Jeśli dotąd nie rozmyślałeś o rzuceniu palenia, prawdopodobnie perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci rzucić palenie.

Pozbądź się całej tkanki tłuszczowej

Nadmiar tkanki tłuszczowej w twoim ciele to fatalna okoliczność dla twojego wzwodu. Musisz się pozbyć całego tego tłuszczu i musisz rozpocząć swój plan odchudzania natychmiast. Nadmiar tkanki tłuszczowej świadczy o nadmiernych ilościach cholesterolu w ciele, co w następnej kolejności powoduje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już wiesz, oznacza zmniejszoną zdolność erekcji. Jeśli jesteś grubasem to wykazujesz też skłonność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najczęstszych przyczyn impotencji i przysparza się także do chorób naczyń krwionośnych. Ten stan może też mieć wpływ na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może potencja być zwolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który wywołuje zwiotczenie penisa. Nie chcesz być grubym z miękkim penisem – zadbaj o swoją wagę.(Next News) »Comments are Closed