Z czego wynikają kłopoty ze wzwodem?

problemy-z-potencja-7-przyczyn-problemu-z-potencja
Jak mówią statystyki problem z erekcją występuje raz na pięć stosunków, tym samym można przyjąć, że może się to przydarzyć przynajmniej raz w życiu każdego mężczyzny. Dowiedziono, że podstawy braku erekcji są bardzo zróżnicowane, inne w przypadku facetów w wieku lat 20, a inne u 60-latka.
Erekcja pojawia się w chwili wzbudzenia ośrodka erekcji, który zlokalizowany jest w rdzeniu kręgowym. Członek wypełnia się krwią, dochodzi do wzwodu. Kłopot z erekcją ma miejsce, kiedy wzwód nie pojawia się wcale lub nie utrzymuje się wystarczająco długo, żeby dało się odbyć normalny stosunek. Mówi się o poważnym problemie ze wzwodem, kiedy komplikacja następuje co najmniej w 75% przypadków i utrzymuje się to przez dłuższy czas. Chwilowa niedyspozycja nie musi oznaczać problemów z erekcją. Poniżej przedstawiamy najważniejsze przyczyny problemów z potencją.
1.Zdenerwowanie i brak wypoczynku. W momencie, gdy spędzamy znaczącą część dnia podczas pracy oraz żyjemy jedynie i wyłącznie pracą, po skończonym dniu możemy nie posiadać siły oraz ochoty na zbliżenia. Warto w takich przypadkach zadbać o niwelowanie momentów nas stresujących, odprężenie tani cialis i właściwe podejście do obowiązków w pracy.
2.Brak drożności naczyń krwionośnych. Jeżeli w naczyniach krwionośnych zaczynają powstawać zaburzenia miażdżycowe, krew musi przeciskać się przez żyły z ogromnym trudem. Może to powodować zbyt mały napływ krwi do prącia i brak lub niepełny wzwód.
3.Tytoń. Z badań przeprowadzonych przez specjalistów jasno wynika, że palenie pojedynczej paczki dziennie aż u 75% pacjentów prowadzi do impotencji. Prócz problemów z potencją papierosy wpływają na zmniejszoną produkcję plemników, a także ich gorszą ruchliwość.

tekst dostepny na stronie levitra


Comments are Closed