Stylizacja świąteczna: w odcieniach choinki.

Ciemna zieleń, głęboka purpura i połyskujące srebro oraz złoto to kolory najczęściej kojarzone ze świętami. Stylizacja okolicznościowa również jest utrzymana w odcieniach z gwiazdkowej palety.
Stylizacja świąteczna bazuje na bordo sukience obszytej czarną koronką. Pas i biodra eksponuje okazała baskinka, a dekolt wykrojony w wzór serca zwraca uwagę na biust. Sukienka jest erotyczna, choć nie odsłania zbyt sporo, a dzięki bezpiecznej długości za kolana podkreśla najbardziej fajne partie nóg
Pozostając w klimacie choinkowych akcentów, jako uzupełnienie polecamy mocne zielone buty na obcasie wyhaftowane cekinami w tym samym odcieniu i wykończone oszałamiającą wstążeczką – dzięki temu na sto procent zrobisz furorę na familijnym spotkaniu.
Do barw choinki i śnieżynek nawiązuje poza tym biżuteria.
etno-297x417
Zalecamy komplet łączący śnieżne i zielone cyrkonie, składający się z owalnych kolczyków i pierścionka w srebrnej oprawie. Cyrkonie staną się alternatywą dla szmaragdów, to znaczy standardowych, zielonych kamieni. Dekoracja okolicznościowa ma również niewielką kopertówkę – w tym wypadku zalecamy czarne, skórzane pudełeczko ozdobione srebrnym, przeplatanym wzorem. Dekorację w odcieniach choinki bezwzględnie powinna uzupełnić karminowa pomadka oraz wyrazisty manikiur w takim samym kolorze lub tonacji połyskującej zieleni.
tekst dostepny na stronie sukienki wizytowe


Comments are Closed